Psychoterapeuta – SGPP Szczecin

Psychoterapia Szczecin

O nas, czyli psychoterapeuta w Szczecinie

Szczeciński Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej powstał w odpowiedzi na potrzeby pacjentów potrzebujących pomocy psychoterapeutycznej i wsparcia psychologicznego. Jesteśmy psychoterapeutkami i pasjonatkami, które połączył podobny sposób myślenia o człowieku oraz psychoterapii. Poznałyśmy się w procesie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym i bardzo szybko okazało się, że nasze spojrzenia na relację z pacjentem i etykę zawodu psychoterapeuty są sobie bliskie. Jak każdy dobry psychoterapeuta za podstawowy cel stawiamy sobie silną relację terapeutyczną z pacjentami. Pracujemy w Szczecinie.
Psychoterapia Szczecin

Krótko o nas, czyli psychoterapeuta w Szczecinie

Małgorzata Dziewanowska – psychoterapeuta pracujący w Szczecinie, socjoterapeuta, trener. Związana z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, gdzie uczestniczy w regularnych superwizjach. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Posiada doświadczenie w pracy z pacjentem w zakresie psychoterapii dorosłych i młodzieży, konsultacji, doradztwa, coachingu, a także w pracy z grupami w ramach szkoleń z umiejętności interpersonalnych i społecznych, warsztatów rozwoju osobistego oraz prowadzenia grup psychoedukacyjnych.
Psychoterapia Szczecin

Jeszcze kilka słów o nas, czyli psychoterapeuta w Szczecinie

Barbara Uhle-Szabałowska – dyplomowany psychoterapeuta pracujący w Szczecinie, socjoterapeuta, pedagog. Wiedzę i umiejętności psychoterapeutyczne doskonali w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, gdzie również poddaje swoją pracę superwizji, a także uczestniczy w szkoleniach i konferencjach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi oraz młodzieżą – zarówno w kontakcie indywidualnym, jak i w formie terapii grupowej. Prowadzi warsztaty i szkolenia psychoedukacyjne w szerokim zakresie, a także warsztaty podwyższające kompetencje rodzicielskie. Pracuje psychoterapeutycznie zarówno prywatnie, jak i w Poradni Zdrowia Psychicznego w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej oraz w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Stargardzie Szczecińskim.
Psychoterapia Szczecin

Razem można więcej, czyli psychoterapeuta w Szczecinie

Nasze drogi zawodowe przebiegały w różny sposób, co pozwala nam na wymianę doświadczeń, wsparcie i głębsze rozumienie problemów naszych pacjentów. Psychoterapeuta w Szczecinie – to my! Jednocześnie jesteśmy w ciągłym procesie szkolenia i podnoszenia kwalifikacji, co wpływa na skuteczność psychoterapii i zapewnia pacjentom leczenie zgodne z najwyższymi standardami. Wzajemnie motywujemy się w zawodowych poszukiwaniach i zachęcamy do uczestnictwa we wszystkich aktywnościach mogących rozwijać nasze umiejętności – superwizjach, konferencjach, wykładach. Wiemy, że dobry psychoterapeuta nigdy nie może spocząć na laurach. Zapraszamy do wizyty w Szczecinie!
Psychoterapia Szczecin

Jakie stawiamy sobie cele, czyli jaki powinien być psychoterapeuta w Szczecinie

Naszym celem jest przede wszystkim dobro pacjenta i stworzenie najbardziej sprzyjających warunków do pokonywania życiowych przeciwności, leczenia lęków i depresji w atmosferze zrozumienia, dyskrecji i anonimowości. Zależy nam na tym, aby z naszej pomocy mogli skorzystać wszyscy – jak najszersze grono potrzebujących, zatem staramy się utrzymać ceny na rozsądnym poziomie. Nasz gabinet mieści się w samym centrum Szczecina, w bliskiej odległości od Jasnych Błoni i TVP Szczecin. Zapewniamy niekrępujące wejście i kameralny klimat pomieszczenia. Pamiętaj, że psychoterapeuta naprawdę może Ci pomóc!